Blog

Dlaczego warto jeść pięć posiłków dziennie?

            Codzienny jadłospis zdrowo odżywiającej się osoby powinien zawierać więcej niż dwa, a według wielu specjalistów- najlepiej pięć, odpowiednio zbilansowanych posiłków. Każdy z nas, zależnie od płci, wieku i fizycznej aktywności potrzebuje indywidualnej dawki energetycznej. Wygodną opcją; jeśli nie masz czasu na przygotowywanie odpowiedniej ilości jedzenia jest Catering Dietetyczny SuViBox!

 

SuViBox dieta pudełkowa, produkowana w Łodzi- to wygodny sposób zdrowego odżywiania dla wielu osób. Oferty poszczególnych cateringów są mocno zróżnicowane i często trudno nam ocenić, jaka dieta będzie dla nas właściwa. Specjaliści SuViBox- w tym Kucharze, Dietetycy
i specjaliści od żywienia- przygotowując swoje menu, dbają przede wszystkim o to, by każdy z pięciu posiłków był pyszny, naturalny, zdrowy i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

W diecie SuViBox stawiamy na pięć porcji!

 

Potrawy spożywane w regularnych odstępach czasowych, korzystnie wpływają na nasze samopoczucie, właściwe stężenie insuliny i redukcję nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Przerwy między kolejnymi posiłkami powinny wynosić od trzech do czterech godzin.  Podczas ich trwania warto jeść warzywa, owoce i dostarczać organizmowi dużo wody mineralnej.
W cateringu dietetycznym SuViBox swoją małą porcję wody dostaniesz codziennie za darmo! A to wszystko dzięki współpracy z Łódzkim dostawcą Aqua Vitea! Decydując się na dietę cateringową SuViBox otrzymujemy pięć odpowiednio zbilansowanych posiłków- w tym dwa posiłki w formie przekąski- koktajle, sałatki owocowe bądź warzywne, fit ciasta, pyszne kremy bez dodatku cukru i tłuszczu.

 

Czemu odeszliśmy od  sześciu posiłków w SuViBox?

 

W zależności od tego, jaka ofertę wybierzesz, poszczególne potrawy będą charakteryzować się innym rozkładem makroskładników. Sportowcy- muszą dbać o wysoką zawartość białka i tłuszczy; nad dietami sportowymi, oprócz naszej Dietetyczki i Szefa Kuchni, czuwają również doświadczeni trenerzy z Łodzi. Początkowo przygotowywaliśmy dla Was w tych dietach 6 posiłków, jednak ze względu na ankiety i konsultacje przeprowadzone z naszymi Klientami oraz trenerami- zrezygnowaliśmy z posiłku potreningowego. Można zamówić go dodatkowo za 19,99.

Skąd decyzja? Okazuje się, że w większości osoby aktywne fizycznie stosują dodatkową suplementację. Trenują również w różnych porach dnia i mają różne cele- odchudzanie, nabieranie masy bądź budowanie sylwetki. Niektórym z kolei zależy tylko na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej. Zmieniamy się dzięki Wam! I to Wam należą się podziękowania za tę decyzję.

 

5 posiłków? Są zasady!

 

Każdy organizm jest inny, dlatego oferta SuViBox stara się  maksymalnie odpowiadać Waszym indywidualnym potrzebom.

Jest jednak KILKANAŚCIE bądź nawet KILKADZIESIĄT zasad, które trzeba przestrzegać, spożywając pięć posiłków każdego dnia; to między innymi:

– stałe pory spożywanych posiłków

– dania powinny mieć odpowiednie porcje wagowe, dostosowane do Twoich potrzeb

– dania powinny mieć odpowiedni rozkład makroskładników i mikroskładników

– potrawy powinny być maksymalnie różnorodne

– polecana receptura, to ta oparta na bazie jak najmniej przetworzonych składników

– porcje owoców nie powinny być spożywane na noc

– między posiłkami pijemy duuuuuużo wody

 

W SuViBox przygotowujemy potrawy z wykorzystaniem techniki gotowania na parze, Sous Vide; grillowania oraz beztłuszczowego smażenia i pieczenia. Stosowane składniki zachowują więc swoje naturalne właściwości, korzystnie oddziałujące na nasz organizm. Spożywając pięć posiłków SuViBox każdego dnia, w regularnych odstępach czasowych, mamy pewność, że nasza dieta pudełkowa przyniesie satysfakcjonujące efekty.

CENY

OFERTA

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

* pola obowiązkowe

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypróbuj diety SuViBox i ciesz się urozmaiconą dietą dostarczaną codziennie do Twoich drzwi.

Zestaw próbny od 29.99 zł