Blog
5 posiłków dziennie
Oceń ten post:
Rate this post

Dlaczego warto jeść pięć posiłków dziennie?

Rate this post

Codzienny jadłospis zdrowo odżywiającej się osoby powinien zawierać więcej niż dwa, a według wielu specjalistów- najlepiej pięć, odpowiednio zbilansowanych posiłków. Każdy z nas, zależnie od płci, wieku i fizycznej aktywności potrzebuje indywidualnej dawki energetycznej. Wygodną opcją; jeśli nie masz czasu na przygotowywanie odpowiedniej ilości jedzenia jest Catering Dietetyczny SuViBox!

SuViBox dieta pudełkowa w Łodzi – to wygodny sposób zdrowego odżywiania dla wielu osób. Oferty poszczególnych cateringów są mocno zróżnicowane i często trudno nam ocenić, jaka dieta będzie dla nas właściwa. Specjaliści SuViBox – w tym kucharze, dietetycy i specjaliści od żywienia- przygotowując swoje menu, dbają przede wszystkim o to, by każdy z pięciu posiłków był pyszny, naturalny, zdrowy i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

W diecie SuViBox stawiamy na pięć porcji!

Potrawy spożywane w regularnych odstępach czasowych, korzystnie wpływają na nasze samopoczucie, właściwe stężenie insuliny i redukcję nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Przerwy między kolejnymi posiłkami powinny wynosić od trzech do czterech godzin. Podczas ich trwania warto jeść warzywa, owoce i dostarczać organizmowi dużo wody mineralnej. W cateringu dietetycznym SuViBox swoją małą porcję wody dostaniesz codziennie za darmo!

A to wszystko dzięki współpracy z Łódzkim dostawcą Aqua Vitea! Decydując się na dietę cateringową SuViBox otrzymujemy pięć odpowiednio zbilansowanych posiłków- w tym dwa posiłki w formie przekąski- koktajle, sałatki owocowe bądź warzywne, fit ciasta, pyszne kremy bez dodatku cukru i tłuszczu.

Czemu odeszliśmy od sześciu posiłków w SuViBox?

W zależności od tego, jaka ofertę wybierzesz, poszczególne potrawy będą charakteryzować się innym rozkładem makroskładników. Sportowcy- muszą dbać o wysoką zawartość białka i tłuszczy; nad dietami sportowymi, oprócz naszej Dietetyczki i Szefa Kuchni, czuwają również doświadczeni trenerzy z Łodzi.

Początkowo przygotowywaliśmy dla Was w tych dietach 6 posiłków, jednak ze względu na ankiety i konsultacje przeprowadzone z naszymi Klientami oraz trenerami- zrezygnowaliśmy z posiłku potreningowego. Można zamówić go dodatkowo za 19,99. Skąd decyzja? Okazuje się, że w większości osoby aktywne fizycznie stosują dodatkową suplementację. Trenują również w różnych porach dnia i mają różne cele- odchudzanie, nabieranie masy bądź budowanie sylwetki. Niektórym z kolei zależy tylko na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej. Zmieniamy się dzięki Wam! I to Wam należą się podziękowania za tę decyzję.

5 posiłków? Są zasady!

Każdy organizm jest inny, dlatego oferta SuViBox stara się  maksymalnie odpowiadać Waszym indywidualnym potrzebom. Jest jednak kilkanaście, bądź nawet kilkadziesiąt zasad, które trzeba przestrzegać, spożywając pięć posiłków każdego dnia, między innymi:

  • stałe pory spożywanych posiłków
  • dania powinny mieć odpowiednie porcje wagowe, dostosowane do Twoich potrzeb
  • dania powinny mieć odpowiedni rozkład makroskładników i mikroskładników
  • potrawy powinny być maksymalnie różnorodne
  • polecana receptura, to ta oparta na bazie jak najmniej przetworzonych składników
  • porcje owoców nie powinny być spożywane na noc
  • między posiłkami pijemy duuuuuużo wody

W SuViBox przygotowujemy potrawy z wykorzystaniem techniki gotowania na parze, Sous Vide; grillowania oraz beztłuszczowego smażenia i pieczenia. Stosowane składniki zachowują więc swoje naturalne właściwości, korzystnie oddziałujące na nasz organizm. Spożywając pięć posiłków SuViBox każdego dnia, w regularnych odstępach czasowych, mamy pewność, że nasza dieta pudełkowa przyniesie satysfakcjonujące efekty. Sprawdź nasze porady nt. ilości posiłków które powinno się spożywać na diecie!

Oceń ten post:
Rate this post
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

* pola obowiązkowe

Rate this post

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypróbuj diety SuViBox i ciesz się urozmaiconą dietą dostarczaną codziennie do Twoich drzwi.