Blog
dobra dieta pudełkowa
Oceń ten post:
Rate this post

SuViBox- catering dietetyczny w którym smak idzie w parze z jakością!

Rate this post

Catering dietetyczny SuViBox to doskonała opcja dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe. Odpowiednio zbilansowane posiłki zapewniają właściwie funkcjonowanie organizmu.

Na rynku istnieje wiele firm, w tym restauracji, które oferują tzw. dietę pudełkową w Łodzi, to kilkanaście cateringów dietetycznych! To, co wyróżnia SuViBox spośród nich, to unikalna metoda przygotowywania posiłków, dzięki której zostają zachowane naturalne witaminy, mikroelementy oraz inne cenne związki organiczne.

Zalety cateringu dietetycznego SuViBox

Specjaliści firmy,  opracowując codzienne menu, przyjęli niebanalną strategię inspirowaną przekonaniem, że gotowanie i przygotowanie posiłków jest sztuką. SuViBox korzysta z wieloletnich doświadczeń najlepszych kucharzy całego świata. Wszystko po to, aby pokazać Klientom inne oblicze zdrowego żywienia. Dieta nie może być karą, ograniczeniem, ale przede wszystkim codzienną przyjemnością zapakowaną w pudełka cateringu dietetycznego oraz dostarczaniem organizmowi niezbędnych substancji i energii .

Czy dieta pudełkowa to wyrzeczenie?

Nie w SuVibox! Wielu osobom wydaje się, iż chcąc zrzucić zbędne kilogramy, trzeba zrezygnować z ulubionych potraw. To błąd. Znajdziesz u nas zarówno Brownie (co prawda z fasoli) jak i gofry (najczęściej owsiane). Specjaliści Cateringu dietetycznego SuViBox przygotowują tradycyjne posiłki, ale w nowoczesny, zdrowy sposób. Wykorzystując świeże ryby, mięso oraz aromatyczne przyprawy skomponowane w odpowiednych proporcjach. Współpracując z najlepszymi dostawcami z Łodzi i okolic- SuViBox nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz bazę produktów, tak, by udoskonalać swoje receptury, oparte na produktach najlepszej jakości.

Catering dietetyczny- tylko Sous Vide!

Posiłki SuViBox w dużej mierze przygotowywane są poprzez gotowanie w próżni- Sous Vide. Technika ta wykorzystywana jest w najlepszych restauracjach całego świata- ale równieżw (prawdopodobnie) najlepszym 😉 Cateringu Dietetycznym.

Po raz pierwszy opisano ją w 1799 roku. Sous Vide umożliwia zachowanie witamin i innych cennych dla naszego organizmu związków, przy zachowaniu niskiego indeksu glikemicznego. To dzięki próżniowemu pakowaniu i odizolowaniu potrawy od wody nie traci ona ważnych mikroskładników. Wpływa na to również niska temperatura oraz brak mieszania!

Co więcej, posiłki przygotowywane za pomocą tej metody wyróżniają się niezwykłą estetyką i genialnym aromatem- nie rozchodzi się on w pomieszczeniu, a zostaje „zamknięty” w gotowanej próżniowo potrawie. Dieta pudełkowa SuViBox cieszy zarówno oko jak i podniebienie 😉 Nie wiąże się też z wygórowanymi cenami.

 

Liderzy o cateringu SuViBox

Z cateringu SuviBox korzysta wielu profesjonalnych trenerów oraz instruktorów fitness a także… dietetyków! Nie tylko korzystają ale i… polecają innym dietę pudełkową SuViBox! Zarówno w Łodzi jak i na terenie pozostałych 9 miast w Polsce. Sprawdźcie sami- choćby na Instagramie! 😉

Jakie zalety wymieniają? Przede wszystkim podkreślają niezwykłą różnorodność oraz dużą dawkę przyjemności z jedzenia oferowanych dań. Możesz sprawdzić to sam/a w zakładce MENU. Dużą zaletą SuviBox jest możliwość indywidualnego doboru większości diet do własnych potrzeb i upodobań. Catering dietetyczny SuViBox Łódź oferuje różnorodne zestawy, składające się z pięciu lub trzech posiłków dziennie – rodzaje diet znajdziesz w naszej ofercie.

Co znajdziesz w ofercie diet SuViBox?

W menu znajdują się specjalne diety, dedykowane osobom aktywnym fizycznie – dieta Sport oraz dieta Wysokobiałkowa. Specjalistyczne – dla kobiet w ciąży, bez glutenu i nabiału a także najbardziej popularną z diet w Łodzi – dietę odchudzającą! Lubiane przez Konsumentów są również nasze diety sezonowe (oparte na sezonowych produktach od lokalnych dostawców z Łodzi i okolic) – dieta Standard oraz Vege

Wygodna forma zamówień oraz płatności i duży zasięg sprawia, że dieta pudełkowa SuViBox – czy jak kto woli Sous Vide;) cieszy się dużą popularnością i uznaniem wielu klientów.

Sprawdź nasz konfigurator diet.

Oceń ten post:
Rate this post
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

* pola obowiązkowe

Rate this post

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypróbuj diety SuViBox i ciesz się urozmaiconą dietą dostarczaną codziennie do Twoich drzwi.