Blog
Oceń ten post:
Rate this post

Kiedy zamówić catering dietetyczny i dlaczego warto zainwestować w dobry?

Rate this post

Niektórzy nie wyobrażają sobie zamawiania gotowych tak zwanych „kupnych” gotowych potraw. Twierdzą, że jedynie własnoręcznie wykonane, we własnej kuchni potrawy nadają się do spożycia i są zdrowe. Czy to prawda? Od dawna w SuViBox walczymy z tym mitem.

Dobrze skomponowane (dzięki wiedzy Dietetyka, Szefa Kuchni i Technologa Żywienia) dania są nie tylko zdrowe, ale i mega smaczne! Wszyscy również wiemy, że to jedzenie przygotowane przez kogoś, specjalnie dla nas – ma zdecydowanie lepsze walory smakowe 😉 Oprócz względów zdrowotnych – dbamy również o estetyczne – nie bez powodu nasze dania nazywane są przez klientów restauracją w pudełku – przekonajcie się na naszym Instagramie ;).

Catering dietetyczny, a oszczędność czasu

Zabieganie, przepracowanie, ciągły brak czasu, czasem brak zdolności kulinarnych zmuszają do korzystania z usług firm cateringowych. Gdy nie ma możliwości pójścia do kawiarni, restauracji pozostaje nam zamówić jedzenie do domu. Ważne jest, by nie było ono nudne, a zróżnicowane i dobrane do tego co lubisz. Liczy się też szybkość.

W SuViBox w 5 minut jesteś w stanie skonfigurować i zamówić swoją dietę. Co więcej- do Twojej dyspozycji jest codziennie nasz konsultant online, bądź telefoniczny – który z przyjemnością pomoże Ci w jej doborze a także przyjmie zamówienie – informując o aktualnych promocjach!  Mamy aż 15 rodzajów diet i większość z nich możesz zmodyfikować o kilka składników których nie lubisz!

Catering zero waste w trosce o środowisko

Troszczysz się o naszą planetę? My również! Dlaczego lepiej w takim wypadku zamawiać catering dietetyczny? – wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie – ile plastiku przynosisz w codziennych zakupach i bezwiednie wyrzucasz? Tacki od owoców i warzyw, folie na stanowiskach bazarowych, plastikowe butelki z wodą i nakrętki od soków… Jest tego mnóstwo! Do tego dochodzą resztki jedzenia. Co z nimi  robisz? Jak często lądują w śmietniku?

W SuViBox dbamy o pełne podejście pro-eko. W naszej ofercie znajdziesz pudełka biodegradowalne. Mięso przyjeżdża do nas na lodzie- prosto z masarni- w wielokrotnego użytku styroboxach. Warzywa? W workach – prosto od lokalnych dostawców! No i najważniejsze. Dieta SuViBox to dieta zero waste! Dzięki temu, że odpowiednio wcześniej przyjmujemy Wasze zamówienia i planujemy menu – jesteśmy w stanie bardzo dokładnie określić naszą listę zakupów. Właśnie dzięki temu nic się nie marnuje.

Co wyróżnia SuViBox wśród innych Cateringów?

  • Jesteśmy jedynym w Polsce cateringiem dietetycznym przygotowującym potrawy metodą Sous Vide i wykorzystującym je we wszystkich rodzajach diet.
  • Gwarantujemy różnorodność wykorzystywanych produktów, w tym: mięs, ryb, kasz, warzyw oraz ziół.
  • Codziennie otrzymujemy dostawy świeżych mięs, ryb oraz pysznych warzyw prosto do naszej kuchni.
  • Możesz dowolnie wybierać dni swojej diety, nie muszą one być z rzędu. Jeśli masz potrzebę przełożenia dostawy – potrzebujemy tej informacji 24h przed planowanym  dowozem. Możemy również zmienić miejsce dostawy, jeśli tylko znajduje się ono w naszym zasięgu!
  • Dostępna ilość posiłków w zestawie dziennym to 3 lub 5, natomiast na życzenie możemy przygotować również Single Box, czyli dodatkowe danie obiadowe lub po treningowe. Dodaliśmy również w tym roku totalną nowość, czyli składającą się z 3 dań dietę domową. To gratka dla fanów schabowego i domowych klusek z serem 😉 Dzień testowy Diety domowej kosztuje 29,99zł. Kolejne dni są w stałej cenie- 39,99zł.

Oceń ten post:
Rate this post
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

* pola obowiązkowe

Rate this post

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypróbuj diety SuViBox i ciesz się urozmaiconą dietą dostarczaną codziennie do Twoich drzwi.