Blog
Oceń ten post:
Rate this post

Wiosenne postanowienia o wielkich zmianach

Rate this post

Pierwsze nieśmiałe promienie słońca i poranny śpiew ptaków, pomimo wciąż nie za wysokiej temperatury, nieuchronnie zwiastują zbliżającą się wiosnę. A wraz z nią rozkwitają nasze … wiosenne postanowienia o wielkich zmianach.

Najbardziej popularne pragnienia to oczywiście zrzucenie wagi i detoks organizmu. Tym bardziej obecnie, kiedy nasze możliwości swobodnego poruszania się zostały mocno ograniczone. Wiosenna pora roku oznacza wiosenne porządki – nie tylko w mieszkaniu – ale też w swoim ciele, sprawdź jak przygotować ciało do wiosny!. Dodatkowo rozpoczynamy coś, co popularnie nazywamy „akcją lato” – ciepłe dni kojarzą się z coraz bliższymi wakacjami. Każdy chce wyglądać jak milion dolarów po wskoczeniu w strój kąpielowy! Również Ty, prawda?

Aktywność fizyczna a odchudzanie

Czy po kolejnym etapie rozmrożenia gospodarki na siłowniach zacznie brakować miejsc na bieżniach? Ścieżki biegowe w ciepłe dni zaludniają się miłośnikami sportu na świeżym powietrzu. Parkingi rowerów miejskich zaczną świecić pustkami, kiedy spora część kierowców zamienia cztery na dwa kółka. Tylko czy sama aktywność  fizyczna da nam coś w kontekście odchudzania, czy może warto uprawiać sport bardziej dla komfortu psychicznego?

Pojawiają się nowalijki, które motywują nas do zdrowszego odżywiania – na nowo przestawiamy się z dań typowo zimowych – rozgrzewających – na sałatki, surówki, koktajle. Batoniki pochowane w szafkach „na czarną godzinę” wymieniamy na marchewki i świeże owoce.

Wiosenna dieta oczyszczająca

Niektórzy z nas wspomagają się również suplementami diety, które mają za zadanie oczyścić organizm po zimie, pomóc w odchudzaniu, dodać energii (tu zamiast suplementów polecamy kilka dni naszego postu owocowo-warzywnego – Dieta Detox). Jakich zmian możesz spodziewać się w najbliższym sezonie w naszych daniach? W SuViBox bazujemy na warzywach i owocach sezonowych. Wykorzystujemy oczywiście ten czas również na robienie przetworów i zapasów na zimę – gdy będziecie tęsknić za owocami leśnymi;)

Dieta na wiosnę od Suvibox

Menu SuViBox znajdziesz w zakładce menu. W maju i czerwcu spodziewać się możecie w menu takich nowalijek jak: sałata masłowa, szczaw, młode ziemniaki, kalafior, brokuły, młoda marchew, młody por, nać pietruszki, ogórki, szpinak, szparagi, fasolka szparagowa. Wszystkie od polskich, sprawdzonych przez nas producentów!

Za to właśnie kochamy wiosnę – napędza do działania i pozwala na wprowadzanie młodych, najzdrowszych w diecie warzyw i owoców! Nawet jeśli nie udało nam się tych samych przyrzeczeń dotrzymać po Nowym Roku, słoneczne, ciepłe dni naturalnie motywują nas do dodatkowego wysiłku w dbałości o zdrowie i formę. Trzymamy kciuki za Wasze wiosenne postanowienia!

Oceń ten post:
Rate this post
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

* pola obowiązkowe

Rate this post

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypróbuj diety SuViBox i ciesz się urozmaiconą dietą dostarczaną codziennie do Twoich drzwi.