Czy warto przejść na dietę przed ślubem? - BLOG - catering dietetyczny
Biuro Obsługi Klienta 733 909 809; Pn-Pt 8:00-18:00; Sb-Nd 8:00-13:00

CZY WARTO PRZEJŚĆ NA DIETĘ PRZED ŚLUBEM?


Pewnie czytaliście już miliony artykułów z serii: "Jak przygotować się do ślubu?"? ;-)

To po części kolejny, ale krótki i konkretny. Pragniemy skupić się przede wszystkim na diecie przed ślubem.


Czy warto przed ślubem przejść na dietę?
Jakie są zalety, a jakie (jeśli są) wady zmiany swojej diety przed tak ważnym wydarzeniem?

Przede wszystkim trzeba zastanowić się, który moment będzie najlepszy do rozpoczęcia diety.

Aby nie groził nam efekt jo-jo, niedojedzenie lub zmęczenie, a także  zmiana rozmiaru sukienki czy garnituru tuż przed ślubem (za co czasami możemy słono zapłacić) - warto pomyśleć o diecie na 2-4 miesiące przed wydarzeniem. Dzięki temu nasz organizm przyzwyczai się do mniejszych porcji jedzenia, osiągniemy wymarzony efekt i będzie on trwalszy niż przy dietach LAST MINUTE. 


Czy warto? 

Oczywiście! Dzięki zmianom w żywieniu będziemy mieć zdecydowanie więcej energii, będziemy lżejsi i mniej zdenerwowani. Regularne posiłki dostarczone do domu, wymagające tylko podgrzania - to gwarancja większej ilości czasu na przygotowania do ślubu: planowanie, zapraszanie gości. Zmiana diety wpływa na lepszy sen. Polecamy zamawiać dwa cateringi dietetyczne - dla siebie oraz partnerki/partnera. Dzięki temu wspólnie będziecie się motywować, ale również uzyskacie ZNIŻKĘ na catering oraz usługi u firm, z którymi współpracujemy. 


Jakie są minusy?

Przechodząc na dietę w większości przypadków w całości rezygnujemy z alkoholu. W związku z tym do tego tematu podczas wesela należy podchodzić rozsądnie ;-)


Jaką dietę wybrać? 

Na jakie usługi oferujemy zniżki?

Skontaktuj się z naszym dietetykiem: 733 909 809, aby dowiedzieć się więcej lub przejdź do zakładki OFERTA i wybierz odpowiednią dla siebie (i Twojej drugiej połówki) dietę.