Dieta SPORT<br>- dla kogo? - BLOG - catering dietetyczny
Biuro Obsługi Klienta 733 909 809; Pn-Pt 8:00-18:00; Sb-Nd 8:00-13:00

DIETA SPORT
- DLA KOGO?

Treningi cardio, siłowe, fitness… zaczynasz odczuwać zmęczenie i znużenie? Zamiast pełny energii wyjść z treningu dopada cię poczucie obolałości i ciężkości? A może pomimo ciężkich treningów waga ani drgnie? To może być wina diety!

Jeśli nie jesteś zwolennikiem korzystania z suplementacji- pomyśl, czy przy okazji zwiększenia częstotliwości lub rozpoczęcia przygody z treningami nie przydałyby się odpowiednio zbilansowane posiłki?

Dieta, jedzenie regularne i lekkostrawne, o odpowiednio dobranej kaloryczności, wartości energetycznej to klucz do sukcesu w osiągnieciu odpowiedniej wagi czy budowy ciała! Aby odpowiednio skomponować swoją dietę należy wziąć pod uwagę:

  • cel diety i ćwiczeń (redukcja wagi, budowa masy mięśniowej, przygotowanie do zawodów sylwetkowych, siłowych czy wytrzymałościowych itp.),
  • obecne parametry budowy ciała oraz wagę,
  • planowane dni aktywności fizycznej (te dni powinny różnić się rozkładem dostarczanych w posiłkach białek, węglowodanów i tłuszczów)
  • indywidualne preferencje- jeśli kurczak to twój największy wróg- zamień go na inne źródło białka ;)

Wcale nie musisz być specjalistą od dietetyki, aby odżywiać się odpowiednio- możesz oddać swoją dietę w ręce specjalistów. Nie musisz nawet spędzać czasu przygotowując posiłki w kuchni! Na rynku Łódzkim jest obecnie już kilka liczących się, zarówno ogólnopolskich jak i lokalnych cateringów dietetycznych. Jeden z nich znacząco wyróżnia się jednak od konkurencji.

Prawdopodobnie jako jedyny w Polsce catering dietetyczny korzystający we wszystkich dietach z metody wolnego gotowania (Sous Vide) z każdym rokiem swojej działalności i z każdą opinią klienta nabieramy pewności iż robimy coś wyjątkowego na skalę naszego kraju. Każdy klient jest pod stałą, telefoniczną opieką konsultanta dietetycznego. Dzięki stosowanej metodzie absolutnie każdy składnik poddany wolnemu gotowaniu zachowuje swoje wartości odżywcze, ponadto mięsa Sous Vide zachowują swoją naturalną strukturę, smak i aromat. Śmiało możemy więc powiedzieć, że jesteśmy jednym z najzdrowszych cateringów jaki możecie zamówić z dostawą do swojego domu czy biura. Dieta może być przyjemnością z SuViBox, a cele treningowe są z nami dużo łatwiejsze do osiągniecia.

Życie w biegu, próby znalezienia work-life balance, to obecnie wyzwania dnia codziennego. Aby między pracą i treningami mieć jeszcze czas na inne przyjemności – zastanów się nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego, który zadba o dostosowanie diety do Twoich indywidualnych potrzeb, będzie rotował rodzajem diety w zależności od aktywności fizycznej czy nawet… dowiezie Ci Catering na weekend w Krakowie lub na kilkudniową konferencję w Warszawie czy we Wrocławiu. 
Rotacja kalorycznością i rodzajem diety, stała konsultacja dietetyczna, zapewnienie maksymalnego zachowania wartości odżywczych (dzięki metodzie sous vide) to idealna podstawa i gwarancja osiągniecia Twojego celu treningowego!