Linia PRO_EKO w SuViBox Catering - BLOG - catering dietetyczny
Biuro Obsługi Klienta 733 909 809; Pn-Pt 8:00-18:00; Sb-Nd 8:00-13:00

LINIA PRO_EKO W SUVIBOX CATERING


W Cateringu Dietetycznym SuViBox od zawsze zwracamy uwagę na smak, ale również- jakość, oraz standardy produkcji.

 

Czym charakteryzuje się linia PRO_EKO?

- mniej odpadów plastikowych w myśl zasady LESSPLASTIC
- 100% kompostowalne tacki ORGANICZNE
- naturalny design
- ekonomia dzięki braku kosztów odzysku i utylizacji
- CERTYFIKATY tacek: FSC®, BRC PACKAGING, SGS ISO 9001, OK COMPOST VINCOTTE (EN 13432)
- brak szkodliwych substancji w składzie

Zależy nam, aby dostarczane jedzenie było pyszne i zdrowe, podchodzimy również świadomie do spraw związanych z ochroną środowiska.
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam totalną nowość na rynku ogólnopolskich Cateringów Dietetycznych- BIODEGRADOWALNE, EKOLOGICZNE tacki SuViBox PRO_EKO!

Tacki produkowane są z pulpy celulozowej, dzięki czemu po użyciu mogą być poddane recyklingowi- zarówno jako produkt organiczny jak i tektura papierowa (pulpa celulozowa). Wnętrze opakowania zabezpiecza biolaminat. STUPROCENTOWY rozkład tacki i biolaminatu trwa zaledwie 12 tygodni bez szkody dla środowiska. Pulpa celulozowa pozyskiwana jest z drzew pochodzących z certyfikowanych upraw oznaczonych znakiem FSC Forests for AllForever.

Ze względu na wprowadzane zmiany- zdecydowaliśmy się na utworzenie drugiej linii cateringu dietetycznego- SuViBox PRO_EKO (linia dostępna przy wyborze ilości dań, w każdej diecie). Wszystkie dania w tej diecie podawane będą na beżowych, biodegradowalnych tackach.  

Zmieniliśmy również dostawcę naszych standardowych, czarnych tacek do cateringu dietetycznego. Standardowe diety SuViBox podawane są obecnie w lunchboxach plastikowych typu 05 PP; jest to jeden z dwóch najbezpieczniejszych dla naszego zdrowia oraz środowiska plastików. W myśl SuViBox PRO_EKO- można wykorzystywać je wielokrotnie (idealnie nadają się jako naczynia na działki, przyjęcia; jako przejściowe doniczki do kwiatów) lub po prostu wrzucić do odpowiedniego pojemnika na odpady, gdyż są w pełni zdatne do recyklingu. Zgodnie z obecnie obowiązującymi w Polsce ustawami- każde miasto zadbać powinno o postawienie odpowiednich pojemników na odpady.

Standardowo do każdej naszej diety dodajemy małą wodę mineralną w butelce PET- by szerzyć ideę zdrowego picia wody. Pozostawiamy ją w domyślnym wyborze diety linii standardowej; ale jeśli chcesz być bardziej eko- daj nam znać, nie będziemy dokładać ich do Twoich paczek. W linii PRO_EKO nie będziemy dodawać dodatkowej wody mineralnej.

Bądź z nami PRO_EKO!

Dzięki  naszemu doświadczeniu w gastronomii (firma istnieje na rynku od 2010 roku); osiągnęliśmy maksymalne standardy wykorzystania zasobów kuchni i idziemy z duchem less waste. Kierujemy się myślą, by marnować jak najmniej jedzenia i generować jak najmniej odpadów. Jesteśmy to w stanie osiągnąć głównie dzięki Wam! Im dłuższe zamówienia na catering dietetyczny składacie- tym lepiej jesteśmy w stanie zaplanować produkcję. Dlatego mamy nadzieję, że lepiej zrozumiecie możliwość składania zamówień do 9:00 na dzień przed planowaną dostawą. Pozwala nam to na wyliczenie co do grama ilości jedzenia przed obróbką oraz po niej. Efekt? Mniej nadwyżek produkcji! Co więcej, dzięki używaniu metody Sous Vide- mięsa, warzywa czy ryby – nie tracą swojej objętości, zachowują ważne dla zdrowia witaminy i mikroelementy, oznacza to, że wspólna dbałość o środowisko w prostej linii przekłada się na dbałość o Wasze zdrowie.ZAMÓW TUTAJ- PRO_ECO CATERING SUVIBOX