Dieta
SIRT

Dieta SIRT  potocznie zwana dietą Adele jest niezwykle skuteczna. Dzięki zdrowemu odżywianiu możemy nie tylko  uzyskać wymarzoną sylwetkę, ale również odmłodzić organizm, wspomóc układ krążenia i przyspieszyć metabolizm.

Dieta Sirt łączy deficyt kaloryczny ze spożyciem specjalnych prozdrowotnych produktów zwanych aktywatorami sirtuin, czyli białek , będących źródłem przeciwutleniaczy i polifenoli.

 

Czym właściwie są sirtuiny?

Sirtuiny to grupa występujących w organizmie białek pełniących szereg funkcji:

–  redukują stres oksydacyjny,

–  spowalniają proces starzenia

–  ograniczają stany zapalne.

Geny aktywujące sirtuiny odgrywają istotną rolę w procesie utraty nadmiernej masy ciała oraz przeciwdziałają starzeniu organizmu. Ich aktywacja może być także korzystna w przypadku  profilaktyki chorób neurodegeneracyjnych takich jak choroba Alzheimera czy choroba Parkinsona.

Komu polecamy dietę SIRT?

Powstała z myślą o osobach, które dążą do redukcji masy ciała, ale chcą jednocześnie zadbać o swoje zdrowie. Włączenie do diety produktów zawierających białka sirtuinowe pozwala na „aktywowanie genu długowieczności”.

Przeciwwskazania do stosowania diety SIRT

Alergie na zboża, jaja, nabiał, orzechy, drożdże.

Jakich efektów można się spodziewać podczas stosowania diety SIRT?

Dietę SIRT jest trzy etapowa, a każdy z nich obfituje w posiłki oparte o sitrfoods. Osiągnięcie  zamierzonych efektów diety

i jej założeń uzależnione jest od przejścia wszystkich jej etapów.

  1. Pierwszy etap czyli rozpoczynający trwa 3 dni, w trakcie których następuje największe ograniczenie kilokalorii. Spożycie energii zostało ograniczone do 1000 kcal, a na dietę składają się z trzy  koktajle sirtuinowe w ilości 500 ml każdy oraz posiłek stały bogaty w sirtfoods.
  2. Drugi etap trwa od czwartego do siódmego dnia, w trakcie których, spożycie kalorii wzrasta do 1200 lub 1500 kilokalorii. W etapie drugim spożywa się 2 porcje koktajlu oraz 2 stałe posiłki zawierające sirtfoods.
  3. Trzeci etap ma na celu utrwalenie osiągniętych efektów. Dieta składa się z 1 porcji koktajlu bogatego w sirtfoods oraz 3 stałych posiłków. Kaloryczność diety to 1500 bądź 1800 kilokalorii.

Jakie produkty SĄ WYKLUCZONE w diecie SIRT?

  • pszenica
  • surowe mleko krowie
  • żywność wysokoprzetworzona

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypróbuj diety SuViBox i ciesz się urozmaiconą dietą dostarczaną codziennie do Twoich drzwi.

PRZECHOWYWANIE w temperaturze 2-4 °C. Spożyć do 48h.

Przykładowe menu

Koktail 1:

Cynamonowy sok sirtuinowy z jabłkiem, marchwią i matchą

Obiad

Kolacja

Komosa po meksykańsku z fasolą, awokado i kukurydzą

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypróbuj diety SuViBox i ciesz się urozmaiconą dietą dostarczaną codziennie do Twoich drzwi.