Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Łódź - catering dietetyczny
Biuro Obsługi Klienta 733 909 809; Pn-Pt 8:00-18:00; Sb-Nd 8:00-13:00

CATERING DIETETYCZNY, DIETA PUDEŁKOWA ŁÓDŹ

Z ogromną przyjemnością przedstawimy Ci dlaczego nasi Szefowie wybrali Łódź na główną siedzibę Cateringu dietetycznego SuViBox oraz dlaczego jego wybór od kilku lat procentuje!

Łódź- centrum polski- centrum cateringu?

Łódź mieści się w centralnej Polsce i znajduje się na skrzyżowaniu największych (obecnie oraz planowanych) autostrad transeuropejskich! Dzięki temu dostawy cateringu dietetycznego SuViBox z Łodzi są bardzo szybkie i wygodne, niezależnie do którego miasta mamy je dostarczyć. Zapewnia to stały rozwój naszej firmy, gdyż dzięki Waszym zapytaniom wiemy jakie kolejne miasta mamy odwiedzać i udaje nam się ustalić optymalne trasy. Z tego samego powodu mamy dostęp do bardzo dużych rynków hurtowych a także lokalnych producentów żywności, którzy są w stanie zapewnić nam codzienne dostawy świeżych produktów! Jako jeden z niewielu Cateringów dietetycznych podajemy ryby które przyjeżdżają z prosto z łodzi na lodzie do Łodzi :D Choć brzmi śmiesznie- to właśnie sekret ich świeżości i smaku! W SuViBox nigdy nie oszczędzamy na produktach!

Łódź- włókiennicza czy gastronomiczna?

W Cateringu Dietetycznym SuViBox mocno wierzymy, że Łódź jest gastronomiczna. Może nie ma u nas największej ilości restauracji, ale zdecydowanie najszybciej rozwijamy się pod tym względem. Patrząc chociażby na rynek diet pudełkowych - SuViBox był jednym z PIERWSZYCH cateringów dietetycznych w Łodzi. Obecnie jest już kilka znaczących się na rynku! Nadal jednak pozostajemy- nieskromnie i być może stronniczo- najlepszą dietą pudełkową w Łodzi <3. Cieszymy się również z otwarcia każdej nowej restauracji w Łodzi, szczególnie wyspecjalizowanej w jakimś rodzaju kuchni. Dzięki temu Szefowie często zabierają nasz SuViBox Team w niesamowitą podróż kulinarną!

Cieszy nas również rosnące zainteresowanie szkołami gastronomicznymi, technologią żywności na Politechnice Łódzkiej czy oblężenie takich kierunków jak Dietetyka czy specjalności: Psycho-dietetyka na Uniwersytecie Łódzkim i w szkołach prywatnych. Wszystko to przekłada się na coraz bardziej wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę Cateringu Dietetycznego SuViBox! Czy tylko my w SuViBox mamy wrażenie, że Łódź włókiennicza przeniosła się jednak do okolicznych miejscowości? Dajcie znać!

Czy w Cateringu Dietetycznym korzystamy z Łódzkich produktów i smaków?

43% Łódzkich gruntów to użytki rolne; między innymi dlatego mamy super dostęp do najlepszych piekarni, masarni, producentów żywności. Uwielbiamy lokalnych sprzedawców!

Robimy najlepszą fit zalewajkę po łódzku! I sprawdza się idealnie w naszej diecie pudełkowej na zimę. Prażoków się jeszcze nie podjęliśmy, ale Tatarczuch <3 Marchewkowy piernik <3 oczywiście w wersjach FIT to jedne z ulubionych dań naszych SuVi Smakoszy ;)

Lubicie też nasz kapuśniak i kapustę z grochem a odpowiednio przygotowane super sprawdzają się w naszej diecie! Odpowiadając na pytanie wyżej. TAK! W SuViBox korzystamy z Łódzkich smaków, ale chętnie też sięgamy po przepisy z innych miast, regionów oraz krajów.

Dieta pudełkowa z SuviBox to wybór jakości i smaku